Facebook Görüntülü Konuşma

Facebook görüntülü konuşmak artık çok basit. İnternet kullanıcılarının çoğu Görüntülü Konuşmak için bir zamanlar Msn Messenger kullanıyordu. Daha sonra Msn Messenger ile Skype anlaşmaya vardılar ve Görüntülü Konuşma imkanlarını son derece geliştirdiler. Facebook ise dünya çapında bu kadar yaygın bir kullanım alanına sahipken Facebook’ta görüntülü konuşma mümkün değildi. İnsanlar görüntülü konuşma yapmak için başka yollara başvuruyordu. Facebook akıllıca bir şey düşündü ve Skype ile anlaştı. İnsanlar görüntülü konuşma için artık anlık olarak Facebook’tan görüntülü konuşma işlemini gerçekleştirebileceklerdi.

Görüntülü Konuşma gerçekleştirmek için öncelikle bilgisayarımıza linkteki dosyayı indiriyoruz.

Link : http://www.facebookbilgi.net/dosyalar/facebookvideo.zip

Verilen görüntülü konuşma kurulum dosyasını indirip kurduktan sonra görüntülü konuşma yapmak istediğiniz arkadaşınızın adına sohbet kısmından tıklayın. Sohbette açılan arkadaşımızın adının üstünde indirdiğiniz dosya sayesinde bir görüntülü arama yapma için buton gelecektir. Bu buton kamera şeklindedir. Görüntülü konuşma istediğinizi arkadaşınıza iletmek için bu tuşa basıp arkadaşınızın aramayı kabul etmesini bekleyin.

facebook-goruntulu-konusma

Bundan böyle görüntülü konuşma gerçekleştirmek için Facebook hesabınızdan çıkmanıza gerek kalmayacak.

 

YORUMLAR

2 yorum yapılmış. Bir yorumda sen yap!

  1. facebook görüntülü konuşmak çıkarması çok iyi ama skype kadar iyi değil bence.

  2. Cok iyi muhtesem

Yorum Yapmak İster misiniz?

İsim ve E-Posta Alanı girmek zorunludur. E-Posta adresiniz gizli kalacaktır.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>