Facebook Şifre Kırma Programı Nedir? Nasıl Çalışır?

Şimdiye kadar herkes Facebook şifresi kırmak için bir yol aramıştır mutlaka. Birinin Facebook şifresini kırmak için hackerlara başvuran, hacker arayan, Facebook şifresi çaldığını söyleyenlere inanıp parasını kaybedenler olmuştur. Başkasından fayda göremeyince bu sefer insanlar kendi başlarına bu amacın peşine düşüyorlar. İnternet ile ilgili bilgisi yetersiz olanlar ise direkt olarak bu işi yapabilecek program aramaya koyulurlar. Oysaki Facebook şifre kırma bir programla yapılabilseydi herkes birilerinin Facebook hesabını kırabilirdi. Ama sosyal medya patronu Facebook müthiş bir güvenlik ağına sahip. Bu yüzden internet ortamında dolanan Facebook şifre kırma programları Nedir? Nasıl çalışır? bir bakalım.

facebook şifre

Facebook şifre kırma programı diye Google’da arama yaptığınızda onlarca, hatta yüzlerce sonuçla karşılacaksınız. Ama emin olun ki hepsini sizler için denedik. Programlardan ben bir sonuç alamadım. Facebook şifre kırmak için kesin yol diye gösterilen bütün programlar sonuç vermedi. Bu programlar insanları kandırmaya, aldatmaya yönelik programlardır. Yani hepsi spam, sahte programlar diyebiliriz. Şunu da söylemeliyim ki Facebook kullanıcılarının güvenliğini %100 sağlamaktadır. Öyle ki Facebook şifreleri kırılsaydı emin olun ki Facebook’ta kullanıcı kalmazdı. Facebook’ta şifre kıran, facebook hesabı çalan program, kişi veya kurumlar yoktur.  

facebook şifre kırma

Sizler için en iyi, en çok tercih edilen ve bazı kullanıcılar tarafından olumlu şekilde yorumlanan bir programı deneyip yazımızda sizlere sunmuştuk. Ne yazık ki denediğimiz program da diğer programlar gibi insanları aldatmak için yapılmış bir şeydi.

İnsanları Neden Kandırmak İstiyorlar?

 

İnternet dünyasında bazı konular üzerine insanlar sürekli arama yaparlar. Sürekli aynı şeyi aramaktan vazgeçmezler. Aradıkları şey herkesin yapmayı başaramadığı, herkesin ulaşamadığı konulardır. Bu konular üzerine insanlar odaklanır ve interneti kullanarak bir sonuç almaya çalışırlar.

Sürekli aranan ve güncelliğini hiç bir zaman yitirmeyen konular site yöneticileri için çok önemli bir kaynaktır. Site yöneticileri insanların merak ettiği bu şeyleri kullanarak sitelerine hit çekmeye çalışırlar. Tabi ki yapması zor olan şeyleri insanlar internette ufak bir arama ile bulduklarını zannettikleri bu sitelere sürekli girerler.

facebook şifre kırma programı

İnternette güncelliğini yitirmeyen konulardan biri de Facebook şifre kırmadır. Facebook şifre kırma başlığı altında bir sürü yazı bulabilirsiniz. Çevrelerinde Facebook şifresı kırdığını söyleyen insanlara bakarak bunun kolay bir şekilde yapıldığı düşünürler. Oysaki böyle bir şey yoktur. Facebookbilgi.net olarak denediğimiz bütün Facebook şifre kırma programları bir Facebook hesabının şifresini bulamamıştır. Bu makaleyi yazıyoruz ki siz de internette bu tür şeyleri arayarak vaktinizi kaybetmeyin.

Büyük Kayıplara Uğrayabilirsiniz!

 

Facebook şifre kırma konusunun aldatmacadan başka bir şey olmadığını söyledik. Yine de ben denemek isterim derseniz zararlı çıkarsınız. Bu tür şeyler aslında tuzaktan başka bir şey değildir. Denemekten ne zarar gelir deyip bu işe kalkışırsanız banka hesabınızda ki paranın yok olduğuna şahit olabilirsiniz. Malesef internet dünyası yeteri kadar güvenli değil. Bu tür şeylere insanları çekerek onların bilgisayarındaki tüm bilgileri ele geçiren kötü insanların olduğu bir gerçek.

Facebook şifre kırıcı adıyla yayılan bir programı sizlere örnek göstereceğim.

facebook-sifre-kirma

Bu program 2013 yılında pek çok kişi tarafından denendi. Bir çok kişi bilgisayarına bu programı bir Facebook hesabının şifresini bulma ümidiyle indirdi. Programın tasarımını incelersek gayet güzel bir görünümü var. İnsanlara çekici geliyor ama bilinçsiz kullanıcılar bu görüntülere kanıp bir bir Facebook şifresi için pek çok şeyi riske attığının farkında değiller. Bu programı kullanarak pek çok site insanların bilgisayarına sızdı ve pek çok özel şeyleri görme imkanları oldu. Bu yüzden tekrar tekrar söylemekten vazgeçmeyeceğiz. Lütfen böyle şeylere inanmayın!

 

YORUMLAR

78 yorum yapılmış. Bir yorumda sen yap!

 1. nebahat korkmaz

  bu facebook şifre kırma programı işe yarıyor. Arkadaşım hesabımı çaldı. geri istiyorum.

 2. bunun kodu ne?

 3. rar şifresi nedir?

 4. ilk başta bir hata verdi ama program çalışyor sağolun

 5. facebook şifre kırma programları içinde en iyisi

 6. bu tür şeylerle milleti kandırıp facebook hesaplarını çalanlar var ama facebookbilgi.net güvenilir bir site. İndirin deneyin !

 7. bu facebook kırma programı bir harika dostum

 8. arkadaşlar 1e 2ye 3e 4e ne yazıcam tam olarak

  • 1:tahminleriniz(boş da bırakabilirsiniz)
   2:e-mail adresinin girilmesi gereken bölümdür.
   3: sadece butona basmanız yeterlidir. Yanındaki boş alana bir bilgi girmesenizde olur.
   4: bu bölümde bulunan sonuç çıkacaktır.

 9. bir hesabın şifresini kıracam yardımcı olursanız mutlu olurum.

 10. 1. alanı boş bırakınca daha çabuk oluyor

 11. şifremi kırabilir mi diye denedim oldu çalışıyor

 12. hemem çözdü şifreyi valla

 13. çok iyi bir şey. çalışan ve doğru olan tek program belkide. teşekkürler facebookbilgi.net

 14. şifre için 12345 demişsiniz ama ben denedim olmuyor :( yardımcı olur musunuz

 15. teşekkür ederim programı kurdum ama şimdi program çalısmıyor deneme amaclı var olan adresimi yazdım 2. bölüme şifreyi çöz butonuna tıkladım hiç bir işlem yapmıyor :(

 16. hata veriyor ya

 17. benım pc wındowsxp ondanmı çalışmıyor acaba yardım edin.

 18. program açılıyo ama çalışmıyo :(

 19. yorumlar fake gibi geldi ama programı indirdim deniyorum.

 20. comdlg32.ocx hatası veriyor

 21. PROGRAMI ACAMIYOZKİ DAHA BİZ SATIN AL FALAN DİYO CEVRİMCİ SATIN ALL NEKİ BUNLAR

 22. detaylı anlatım için teşekkrüler

 23. arkadaşlar ben nazıl indirirım bu Programı arkadaşlar yartımcı olun

 24. tamam programı buldum aynı resimde ki gibidir.

  ama email’i yazıyorum hiç bişey olmuyor aynı degişiklik yok

  • burda amacımız öyle bir program olmadığını göstermek, sadece deneme amaçlı gösterdik. tüm programlar bu şekilde zaten. facebook şifre kırma programı diye bir şey yoktur

 25. programı indirdim. : emaili yazdım tıkladım

  ama herşey oldugu gibi yerinde duruyor . yardımcı olun lutfen

Yorum Yapmak İster misiniz?

İsim ve E-Posta Alanı girmek zorunludur. E-Posta adresiniz gizli kalacaktır.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>