Site icon FACEBOOKBİLGİ

11 Yıl Önce Bugün Facebook

Facebook 28.04.2004 yılında kurulmuş bir sosyal medya platformu! Tabii ki o sıralar Facebook’un kurucusu Mark Zuckerberg’in çömez dönemleri… Bu yüzden de alt kısım da göreceğiniz röportaj da onun toy hallerini izleyeceksiniz.

CBNC-e kanalına verdiği ilk röportaj olan Mark Zuckerberg’in, o sıralar yaklaşık 100.000 üyeye ulaştığını ve Amerika’nın önemli bir sosyal ağı olacağı konuşuluyor! The Facebook ismi ile kurulan Facebook, daha sonrasında sadece “Facebook” ismi ile hayatına devam etmişti.

Mark Zuckerberg’e “tam olarak Facebook nedir?” diye sorulduğu zaman şöyle bir cevap vermişti. “Öğrencileri birbirleri ile bağlayan ve haberleşmelerini sağlayan bir rehber” Şuan ise tüm Dünya’yı birbirine bağlayan bir kaynak haline dönüştü.

Alt kısım da yer alan 2 dakikalık röportajı izleyebilirsiniz. Röportaj İngilizce olarak yayınlanmıştır. Siz de Facebook’a kaydolmak isterseniz hemen sitemizden adımları izleyebilirsiniz. Ayrıca siz değerli okuyucularımız için Facebook açmanın en basit ve kolay yöntemlerini tarif ediyoruz. Bu keyifli röportajı izlemek ve siz de Mark Zuckerberg’in toy dönemlerini görmek istiyorsanız Youtube videomuzu ziyaret edin.

Exit mobile version