Android Facebook Uygulamaları

Facebook bilgisayar ortamında olduğu kadar mobil araçlarla da oldukça fazla kullanılıyor. Özellikle Android cihazlar bu cihazların başında geliyor. Android Facebook uygulamaları ise dünyada en çok indirilen android uygulamaları arasında. Android Facebook uygulamaları son güncellemeleriyle de oldukça kullanışlı bir hal aldı. Bu Facebook andoid uygulamalarını indirmek isteyenler için en iyi  Facebook uygulamalarını sizler için seçtik. Sadece Facebook’un kendi resmi Facebook uygulaması ile sınırlı kalmak Android kullanıcıları açısından çok büyük bir kayıp.

Android Facebook Uygulamaları

1-Facebook: Facebook resmi uygulamasıdır. Resimler ve en detaylı haliyle özel olarak daha önce göstermiştik. Detaylı inceleme için Tıklayın.

2-FriendCaster Chat : Android Facebook uygulamaları arasında farklılık gösteren bir özelliği olan FriendCaster Chat, kullanıcılarına Facebook’ta favori olarak gördüğü arkadaşlarıyla daha pratik olarak görüşmesini sağlıyor. Seçtiğiniz favori arkadaşlarınızla uygulama sayesinde tek tuşla sohbet edebilirsiniz.

FriendCaster Chat facebook

3- Friends Checker: Bu Facebook andoid uygulamasının en önemli özelliği ise arkadaş listenizdeki değişikliklerden sizi haberdar etmesidir. Mesela bir arkadaşınız sizi sildiği zaman bundan anında haberiniz olacak.

Friends Checker Facebook Android

4- FriendCaster: Yine andoid uygulamaları arasında bildiğiniz gibi instagram tarzında fotoğraf düzenleyici uygulamalar çok tercih ediliyor. FriendCaster  sayesinde ek bir uygulama kullanmanıza gerek kalmıyor. Telefonunuzda ki fotoğrafları istediğiniz gibi düzenleyip Facebook hesabınızda paylaşabilirsiniz.

Friendcaster facebook

5- Android Pro Widgets: Hemen bu Facebook andoid uygulamasının özelliklerini sizlere söyleyelim. Takvim, favori arkadaşlar ve en önemlisi Facebook haber akışı. Tüm bunlara çok pratik bir şekilde ulaşabilirsiniz. Oldukça dinamik bir görünüme sahiptir. Arama ve Sms için de bazı pratik yolları var. Telefonunuz açıldığı andan itibaren tüm gelişmelerden haberdar olmanızı sağlar.

Android Pro Widgets

Bir önceki yazımız olan Facebook Uygulama Oluşturma(Resimli Anlatım) başlıklı makalemizde, Facebook uygulamaları ve uygulama oluşturma hakkında bilgiler verilmektedir.

İçeriği Oyla
İçeriği Paylaş

  1. hasan

    andoid facebook uygulamaları içinde yine en iyisi resmi olanıdır

    Cevapla