Android Facebook Uygulamasına Çevrimdışı Paylaşım Desteği

Facebook’un Android işletim sistemli cihazlar için geliştirilen uygulaması güncellendi. Yayınlanan güncelleme ile performans geliştirmeleri ve küçük hata düzeltmeleri dışında yeni bir özellik geliyor: Çevrimdışı İleti Paylaşımı.


İnternet bağlantısı hayatımızın vazgeçilmez bir parçası olmasına karşın hala dünyaya bağlı olmadığımız veya olamadığımız bazı durumlarla karşılaştığımızı söylemek mümkün.

Sosyal medyadaki paylaşımın her daim internete bağlı olmak suretiyle gerçekleşmesi durumu bundan böyle ikinci planda olacak gibi görünüyor. En doğru ifade ile internete bağlı olduğunuzda dahi sosyal medyada paylaşım yapma konusunda size gelen ilhamı en uygun şekilde sunmak artık mümkün.

Facebook Android

Facebook Android güncellemesi ile bundan sonraki süreçte fotoğraf, video ve ileti paylaşımını çevrimdışı iken yapılabiliyor. Görev kuyruğuna alınan paylaşımların internet bağlantısının mümkün olması halinde Facebook sayfanıza gönderimi gerçekleştiriliyor.

Gelen Facebook uygulaması güncellemesinin özellikle internet bağlantısını belirli aralıklarla kullanmak durumunda kalan veya kullanan kullanıcılar için önemli bir artı olduğunu söyleyebiliriz.

İçeriği Oyla
İçeriği Paylaş