Android için Facebook Lite İndir

Mobil kullanıcıların en büyük sıkıntılarından biri kuşkusuz internet kotasını aşmak. Facebook uygulamasını kullanırken internetiniz fazla harcanabilir. Bu sorunu çözmek ve Facebook’u daha hızlı bir hale getirmek için, Facebook yönetimi Facebook Lite uygulamasını geliştirdi.

facebook-lite-610x290

Dosya boyutu 1 MB olacak olan Facebook Lite, eski bazda kullanılan Android kullanıcılarına özel olarak geliştirildi. Bu uygulama ile beraber Facebook’a giren tüm kullanıcılar, artık ışık hızı ile internet kullanımı yapabilecekler ve tüm sorunsallarını ortadan kaldırmış olacaklar. 2G’nin yaygın olduğu bölgelerde kullanılması planlanan Facebook Lite, 2G’nin ötesinde olan ülkemizde pek de kullanılmayacak gibi görünüyor. Yine de internet paketini aşmak istemeyen mobil kullanıcılar için bire bir geliştirilmiş bir uygulama.

Facebook Lite Uygulamasını İndir

Facebook Lite’i, Google Play Store’den ücretsiz olarak indirebileceğiniz link aşağıda verilmiştir. Linke tıklayarak Facebook Lite uygulamasını indirebilirsiniz.

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.facebook.lite&hl=tr

Bir önceki yazımız olan Facebook Lite Aktif başlıklı makalemizde, Facebook Lite ile ilgili detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz.

İçeriği Oyla
İçeriği Paylaş