Ello Yatırım Aldı!

Facebook’a karşıt olarak piyasaya atılan Ello, ülkesinde ki bazı kaynaklardan 5.5 milyon dolarlık bir yatırım alarak büyümeye gitti.

Şuan 1 milyon aktif üyesi bulunan ve 3 milyon da kayıt olmayı bekleyen üyesi olduğunu belirten Ello, yakın zamanda ki güncellemeleri ile beraber de diğer 3 milyonluk kayıtları aktif hale getirecek. Facebook’un her yere reklam alması ve kişiler verileri satması gibi hususlar söz konusu olduğundan ötürü bu duruma karşıt olarak açılan Ello, şuan için yoğun trafik nedeni ile de üyelik isteklerini dondurmuş durumda!

ello-ekran-940

Yeni bir dedicadet hattına geçmeyi planlayan Ello, bu sayede yoğun trafiği de engelleyerek kişilerin rahatça üye olmasına da yardımcı olacak. Ello, sade arka plan teması ile beraber de enfes bir görüntüye sahip! Facebook’un her yeri artık son zamanlarda reklam olmasından dolayı da pek çok üye bu durumdan nefret eder oldu ve Facebook’tan da uzaklaştı.

Yeni güncellemelerden sonra Facebook’un kısa zamanda en büyük rakiplerinden birisi olmayı hedefleyen Ello, bu yolda da emin adımlar ile ilerliyor. Bazı iyileştirmelere gideceklerini söyleyen Ello yetkilileri, bu konu ile alakalı da tüm üyelerine yardımcı olmak adına elinden gelen her durumu seferber ediyor.

1 yıl sonucunda 100 milyon üye hedefleyen Ello, bakalım bu rakama ulaşabilecek mi?

İçeriği Oyla
İçeriği Paylaş