Facebook 50 Yıl Sonra Var Olacak Mı?

Facebook’un günlük hayatımızın vazgeçilmez bir parçası haline geldiği aşikar. Fotoğraf paylaşımları, kişileri takip etme alışkanlıkları, etkinlikler, gruplar ve çok daha fazlası derken Facebook’un 50 yıl sonraki halini hiç düşündünüz mü?

Bu konuda akıllara durgunluk verecek pek çok cevap olabilmesi muhtemeldir. Kullanıcıların yorumlarının ötesinde Facebook’un bundan 50 yıl sonra nerede olabileceği konusundaki analizler bir hayli dikkat çekici.

facebook next

Facebook’un mobil cihaz platformlarında Instagram ve WhatsApp ile yaptığı atılımların dünya genelinde ciddi bir büyümeyi tetikleyeceği şu an için üzerinde durulan konuların başında geliyor.

Kişilerin birbiriyle sürekli bağlantı kurma ihtiyacı, pazarlama ve reklam konusunda hedef kitlelere erişim kolaylığı ve iş dünyasındaki sosyal medya dinamikleri Facebook’un geleceğini belirleyecek konular arasında yer alıyor.

Teknolojinin hızla değiştiği günümüzde 2064 yılında “süper sosyal medya” yaklaşımı ile Facebook’un nasıl bir stratejiyle kullanıcıları yönlendireceğini hep birlikte göreceğiz.

İçeriği Oyla
İçeriği Paylaş