Facebook Liste Oluşturma(Süs Abone Kasma)

Facebook liste oluşturma şu aralar her yerde duyup gördüğümüz bir kelime oldu. Facebook liste oluşturma neden bu kadar önemli diye sorarsanız Facebook kullanıcıları Facebook’ta liste oluşturarak takipçi sayılarını arttırabiliyor. Facebook’ta liste oluşturarak kasılan takipçiye süs takipçiler denir. Süs takipçilerin ne olduğunu ve ne işe yaradığını kısaca anlatalım. Süs takipçi yada süs abone normal profilimizde takipçiler kısmındaki sayının görünüşte artması demektir. Bir liste oluşturup o listeye ne kadar çok kişi eklerseniz süs abone sayınız o kadar artar. Süs abonelerin normal takipçilerden farkı ise profilinizde herhangi bir etkinliğinin olmamasıdır. Zaten dediğim gibi sadece sayı olarak artar. Profilin abonelerini incelerseniz görünen sayı kadar abone olmadığını göreceksiniz.

Şimdi Facebook’ta liste oluşturmak için neler yapmamız gerektiğini görelim.

Facebook’ta Liste Nasıl Oluşturulur?

1. Ana sayfanın sol kısmında bulunan Arkadaşlar‘a tıklayın.

facebook-liste-oluşturma1

Karşımıza üyesi olduğumuz listeler çıkacak. Sadece profilinizdeki bilgilerden yola çıkarak, Facebook’un otomatik olarak oluşturduğu listelerdir. Bu listelerin en üstünde Liste oluştur butonuna basıyoruz.

facebook-liste

Karşınıza listenizin adını ve ilk üyelerini girmek için bir ekran gelecek.

1 numaralı alana listenizin adını 2 numaralı alana arkadaşlarınızı ekleyin. Sonra oluştur dedikten sonra Litenizi oluşturmuş olacaksınız.

facebook-süs-abone

Bu listeye ne kadar çok kullanıcı üye olursa süs aboneniz o kadar artacaktır. Üyelerin ve arkadaşları sizin takipçinizmiş gibi görünecek.

Sitemizde daha önce yayınladığımız Facebook Güvenlik Sertifikası Hatası Nasıl Çözülür ? başlıklı makalemizde, Facebook’a giriş yaparken karşılaştığımız, güvenlik sertifikası hatası ile ilgili bilgiler verilmektedir.

İçeriği Oyla
İçeriği Paylaş

 1. isa

  liste oluşturdum ama kasamıyorum :)

  Cevapla
 2. ahmetkaya

  elinize sağlık güzel yazı olmuş.

  Cevapla
 3. ahf

  çok güzel anlatmışsınız teşekkürler ama listeyi arttırmak biraz zor :)

  Cevapla
 4. samiye

  facebook abone kasmak güzel bence

  Cevapla
 5. dsada

  liste oluşturdum. abonelerim arttı

  Cevapla
 6. emir

  çak drogon citiy en çok siz aziksiniz.

  Cevapla
 7. emir

  liste oluşturuyorum hemen

  Cevapla
 8. Ayşe

  facebook liste oluşturdum. çok teşekkürler facebookbilgi.net

  Cevapla