Facebook Lite %100 Türkçe!

Facebook’un Haziran aylarında sunduğu yeni projesi Facebook Lite, artık tamamen Türkçe olarak karşımıza çıkıyor! Türkçe dil desteği ile beraber Google Play Store üzerinden indirmeleri tamamlayabileceğiniz Facebook Lite uygulaması, bağlantı hızınızın düşük olduğu durumlarda sizlerin hızlarını yükseltiyor, daha iyi ve sağlıklı bir şekilde Facebook kullanmanızı sağlıyor. Şu anlık sadece Facebook kaynakları üzerinden yardımcı olan uygulama, ileri ki süreçler de tüm internet sitelerini hızlandırmaya yönelik çalışmalarını da sunmayı planlıyor! Android için tasarlanmış bu program türü, interneti yavaş ve sağlıksız kullananlara özel olarak olumlu bir dönüş sağlıyor ve destek veriyor.

facebook-lite-610x290

 

Facebook Lite programı üzerinden tüm işlemleri kolaylıkla yapabilirsiniz. Facebook haber kaynağı görüntüleme, fotoğrafları inceleme, video izleme, paylaşım yapma gibi veri hızını büyük olasılıkla tetikleyen işlemlerin tamamı Facebook Lite üzerinden ışık hızı ile gerçekleştirilebiliyor! Henüz IOS için tasarlanmamış olan bu program türü, yakın dönemde IOS’a da uyumlu olarak karşımıza çıkacak. Programın boyunu 1 MB’dan daha ufak olmasıyla birlikte de kullanıcıların cihazlarını kasmayacağı gibi, pek çok kişinin de ilgisini çekecek gibi!

Birçok Android kullancısı Dünya’nın her bölgesinden bu uygulamayı temin etti ve cihazına kurdu. Sizler de sağlıklı bir işleyiş üzerinden programı tercih etmek ve doğru bir şekilde kullanabilme açısından bizlere ulaşım sağlayabilir, en iyi şekilde de fikir ve durumları sunabilirsiniz!

İçeriği Oyla
İçeriği Paylaş