Facebook Mesaj Kitabı Memeoirs

Facebook mesajlarınızı kitap haline getirmek istemez misiniz? Çok ilginç bir fikir olduğunu biliyoruz fakat Memeoirs adlı internet servisi yeni projesi ile Facebook mesajlarını kitap haline getirmek isteyenlere güzel bir imkan sunuyor. Daha önceleri sadece e-postaları kitap haline getiren  Memeoirs Facebook’un büyük potansiyelini kullanarak Facebook mesajlarını da kitap haline getirmek için adım attı. Memeoirs anlık mesajlaşmaya yönelik çok fazla çalışma yapmayan Facebook’un var olan anlık mesaj potansiyelini kendi lehine bir projeyle kullanmayı amaçlıyor.

Memeoirs

Memeoirs ile mesajlarınızı kitap haline getirmek isterseniz öncelikle bir kişi ile olan mesajlarınızın ele alındığını unutmayın. Facebook’ta yaptığınız tüm mesajlaşmaları kitap haline getirmek mümkün değil. Kişi seçimini yaptıktan sonra hazırlanacak kitap için bir ön kapak ve bir de arka kapak belirleyebiliyorsunuz. İsterseniz kitabınız için bir başlık da seçebilirsiniz.

Kitabınız hazırlandıktan sonra öncelikle bir önizlemesi size sunuluyor ardından kitabınız adresinize kadar geliyor. Böylece Facebook’ta duran mesajlarınızı elle tutulur hale getirmiş oluyorsunuz.

Daha önce İnstagram fotoğraflarını basan bir servis de bulunurken Facebook’a yönelik bir çalışma ilk kez Memeoirs tarafından yapılıyor. Arkadaşlarınıza anlamlı bir hediye vermek isterseniz Memeoirs sizin için çok güzel bir proje.

İçeriği Oyla
İçeriği Paylaş