Facebook Messenger İndir

Facebook’a hemen hergün giriş yapıyoruz. Facebook’ta her giriş yaptığımızda sohbet yaptığımız da aşikar. Zaten birçok Facebook kullanıcısı da Facebook’a çoğunlukla sohbet amaçlı giriş yapmaktadır. Bu sohbetler bazen saatlerce, günlerce, aylarca sürebiliyor. Facebook Messenger da özellikle telefon kullanıcıları için Facebook sohbeti daha da rahatlatmak amacıyla geliştirilen bir uygulama. Geçtiğimiz günlerde bu uygulamanın masaüstü versiyonu da kullanıcılara sunuldu. safe_image

Facebook Messenger’i android, ios, windows ve  blackberry işletim sistemli telefonlarınızda ve masaüstünüzde kullanabilirsiniz. Bu makalemizde kendi sisteminize uygun Facebook Messenger’i indirebileceğiniz linkleri bulabileceksiniz. Zaten Facebook’u mobil uygulamadan kullanan kullanıcılar Facebook Messengeri indirmek zorunda. Zira 2015 yılı itibariyle Facebook uygulama üzerinden sohbet özelliği kapandı. Kullanıcılara Facebook Messenger’i indirme zorunluluğu getirildi.

Facebook Messegner İndirme Linkleri

-Androin için Facebook Messenger İndir

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.facebook.orca&hl=tr

-IOS(IPhone, IPod touch ve IPad) için Facebook Messenger İndir

https://itunes.apple.com/tr/app/messenger/id454638411?l=tr&mt=8

-Windows Phone için Facebook Messenger İndir

http://www.windowsphone.com/tr-tr/store/app/messenger/3219d30d-4a23-4f58-a91c-c44b04e6a0c7

-BlackBerry için Facebook Messenger İndir 

https://appworld.blackberry.com/webstore/content/136854/?l=tr&countrycode=TR&countrycode=TR&lang=en

-Masaüstü bilgisayar için Facebook Messenger

Masaüstü bilgisayarınızda Facebook Messenger’i kullanmak istiyorsanız Messenger.com adresinden giriş yapmanız yeterli.

Facebook messengeri indirmek için gerekli linkleri sunduk. Herhangi bir sorun yaşarsanız, size yardımcı olabilmemiz için lütfen yorum kısmından bize yazın.

Daha önceki haberimiz olan Facebook Messenger’in Geleceği başlıklı makalemizde, Facebook’un en önemli uygulaması olan Messenger’in önümüzdeki dönemlerde nasıl bir değişim serüveni yaşayacağıyla ilgili bilgilere ulaşabilirsiniz.

İçeriği Oyla
İçeriği Paylaş

  1. Ali 4343

    Yeni messenger almak istiyorum

    Yanıtla