Facebook Messenger v5.0 Geliyor

Mobil platformlarda son zamanların yeni trendi olan mesajlaşma uygulamaları arasında kendinden fazlaca söz ettirmeye başlayan Facebook Messenger yeni güncellemesi ile geliyor.

Facebook tarafından yayınlanacak olan yeni Facebook Messenger güncellemesi ile fotoğraf paylaşımı, sesli mesaj alma ve gönderme, video paylaşımı gibi paylaşım etkinliklerinin çok daha kolay şekilde yürütülmesi hedefleniyor.

Facebook Messenger v5.0 uygulaması ile kullanıcıların paylaşım esnasında medyayı kullanması ve paylaşımı sürdürebileceği belirtiliyor. Bu sayede Facebook Messenger üzerinden video paylaşımı yaparken videoyu izleyebilmek veya fotoğraf çekimi yaparak fotoğraf gönderimini sağlayabilmek mümkün hale gelecek.

Yazışmaların vazgeçilmezi olan yüz ifadelerine daha kolay erişimin sağlayacağı yeni versiyonda kullanıcıların dikkatini çekmesi muhtemel değişikliklerden bir diğeri ikon özellikleri olacak gibi görünüyor.

Android ve iOS sürümünün yakın bir tarihte yayınlanacağı belirtilecek olan uygulamayla Facebook ve WhatsApp rekabetinin nerelere ulaşabileceğini hep birlikte göreceğiz.

İçeriği Oyla
İçeriği Paylaş

  1. engi eren

    facebook messenger üzerinde çok çalışma yapıldı.

    Cevapla