Facebook Messenger’e Görüntülü Konuşma Eklendi!

Facebook Messenger’e Görüntülü Konuşma Eklendi!

Facebook, uzun süredir üzerinde çalıştığı bir durumu daha gündeme sunarak kullanıcılarına tanıttı. Artık Facebook Messenger üzerinden görüntülü konuşma şansınız mümkün!

Uzun dönemdir SKYPE ile ortak çalışma yürüterek kendi kapsamında bir görüntülü konuşma hakkı tanıyan Facebook, video arama özelliği ile beraber artık mobil olarak da kendi altyapılarından görüntülü konuşma şansı sunuyor! Henüz Türkiye de aktif olmayan bu özellik, iOS ve Android kullanıcılarının tümüne sunulacak olan farklı bir özellik oldu!

fb-video-call-600x300

Facebook, %10 oranında görüşmelerin direkt olarak Facebook Messenger’in sesli iletişim özelliğinden yapıldığını söylemişti. Görüntülü konuşma özelliğini de Facebook Messenger kullanıcılarının tümüne sunma kararı aldı. Ortalama 600 milyondan fazla kullanıcısı olan bu uygulama, artık pek çok kişiye görüntülü konuşma hakkını da beraberinde tanıtıyor!

Bakalım, ileri ki süreçler de bu uygulama kaç kişi tarafından kullanılacak ve beğenilecek? Pek çok kişinin ortak noktası da bu uygulamayı fazlası ile seveceği! Facebook üyeliği olmayanlar Facebook Aç uygulamasından kendine bir hesap açarak sosyal medya devinin sunduğu tüm fırsatlardan tamamen ücretsiz bir şekilde faydalanabilirler!

İçeriği Oyla
İçeriği Paylaş