Facebook Messenger’e Oyun Geliyor!

Facebook’un en önemli kaynaklarından bir tanesi olan Messenger özelliği, farklı bir yapıya bürünebilme adına çalışmalarını sıkılaştırıyor. Messenger, artık kişilerin daha rahat ve daha keyifli vakit geçirebilmeleri adına oyun özelliğini ortaya atmaya hazırlanıyor! Kendi uygulama mağazasında yer alan bu oyunlar ile beraber artık pek çok kişiye keyifli vakit geçirmeyi hedef gösteren Facebook Messenger, bu kapsam da yeniliklerini de Haziran ayı içerisinde sunacak gibi.

facebook-messenger-gifs-640x400

Sticker özelliği ile beraber bir ilke imza atan Facebook Messenger, oyun özelliği ile beraber de eminiz ki farklı bir platform olabilmek adına bu ölçü de yeniliklerini sürdürmekte. Bize de düşen görev, bu kapsam da sadece Facebook’un sunmuş olduğu yenilikleri beklemek! Zira internetin tartışmasız devi olan Facebook, her geçen dönem de kullanıcılarına farklı yenilikler sunabilmek adına çalışmalarını sıkılaştırıyor ve farklı bir çözüm önerisi sunabilmek adına da günden güne çalışıyor.

İlk oyun türü olarak Doodle Draw oyunun aktif etmeyi düşünen Facebook yönetimi, bu süreçte çalışmalarını sıkılaştırabilmek adına farklı birçok kuralı ortaya atmaya hazırlanıyor. Zamanla farklı pek çok oyun potansiyeli ile beraber kendi uzantısı olan “app” bölümünü, zamanla Facebook Messenger’e kaydırmayı düşünüyor.

İçeriği Oyla
İçeriği Paylaş