Facebook Messenger’in Geleceği!

Facebook Messenger’in Geleceği!

Facebook patronu Mark Zuckerberg, F8 konferansında Messenger’in geleceği ve geliştirilebilirliği hakkında pek çok konuya değindi. Bu uygulama, çok yakın zaman da artık telefon operatörünüz ile mesajlaşmanızı ve son videoları da takip edebilmeniz için kullanılacak!

Facebook, WeChat ve Line gibi uygulamaların izinden gitme konusunda oldukça kararlı gibi! Birebir içerik paylaşımları, oyun oynanabilen, sesli konuşabilen bir uygulama geliştirmesi ile karşımıza çıkan Zuckerberg, bu uygulamayı yakın zaman da deveye sokacağını söyledi!

Facebook Messenger’in Geleceği!
Facebook Messenger’in Geleceği!

Bilindiği gibi Facebook’un en büyük hedefi, yakın zaman da bu uygulamayı Facebook’tan ayırarak ayrı bir chat bölgesi yapmak ve insanları buradan buluşturmak! Hatta ve hatta söylenenlere göre, artık Facebook’a üye olmadan sadece Facebook Messenger üyeliği açılabilecek ve kişiler burayı chatleşmek için kullanabilecekler!

Zira Facebook’un bu haberi yapması da dünya ülkeleri tarafından oldukça olumlu karşılandı. Çünkü pek çok kişi bu uygulamanın düzeltilebilmesi ile beraber artık Facebook profiline ihtiyaç duymadan chatleşebilecekler! F8 konferansında farklı konulara da değinen Zuckerberg, “Şuan için en büyük hedefimiz Messenger’in geleceği… Bakıldığı zaman henüz 2 yıllık bir uygulama olmasına rağmen 700 milyondan fazla üyesi var” dediği öğrenildi.

İçeriği Oyla
İçeriği Paylaş