Facebook Messenger’in İlk Reklamı!

Whatsapp Messenger uygulamasını satın almasına rağmen hala önceliğini Facebook Messenger’den yana tutan Facebook ekibi, bu konu ile alakalı da ilk reklamını yayınladı!

Facebook’un Dünya çapında ki en büyük sosyal paylaşım platformu olması, en büyük chat uygulamasına da sahip olması adına büyük adımlar ile ilerliyor. Daha önceleri seri reklamlar yayınlayarak işlevselliğini sürdüren Facebook, şu sıralar çektiği yeni reklam filmi ile beraber de sizlere Facebook Messenger uygulamasının kullanılabilecek pek çok alanından bahsediyor.

messenger-reklam

Yeni eklenen “para gönderme özelliği” ile beraber kullanım oranını daha fazla genişleten Facebook Messenger, bu reklam filmi ile de kullanım aşamasında ki pek çok adımdan bahsediyor. Yeni reklam filminin serileri çekilecek mi bilinmez fakat seri konusunda da uzunca bir dönem bu durum ile alakalı yeni reklam filmleri çekeceklerini planlıyorlar.

Mark Zuckerberg, uygulamanın Dünya çapında önemli bir yere sahip olduğunun altını çizerken, Whatsapp Messenger hakkında da yeni bazı durumların mevcut olacağının da altını çizdi.

30 saniyelik keyifli bir reklam olan ve uygulama geçerliliği konusunda da özgün noktalara değinen reklam filmi, birkaç günde 10 milyona yakın izlenme oranı ile de rekor kırdı! Reklam ise bir kız ile erkeğin chat üzerinden yaptığı konuşmaya değinmekte.

Buradan da Facebook’un reklam filmini izleyebilirsiniz.

http://www.youtube.com/watch?v=hMJvw-RfTEI

 

İçeriği Oyla
İçeriği Paylaş