Facebook Mobil Girişler İçin FbStart

Facebook, mobil girişimler için FbStart ismini verdiği bir portal açmaya karar verdi.

Uzun dönemlerdir bunun üzerinde çalışmalar yaptığını duyuran Mark Zuckerberg, geçen yıl ilk kez düzenlenmiş olan FbStart programını erken dönem mobil girişimler için hızlandırıcı program olarak hazırladı. Bu program sayesinde artık mobil veri girişimleri daha kolay olacağı gibi, uygulamalara da katkı sağlama durumu söz konusu oluyor! Kaynakların her birine tek bir yer üzerinden bağlanmak mümkün, böylelikle www.fbstart.com sitesi bizlere bu hususta büyük kolaylıklar sağlıyor!

fbstart

Programa katılım hakkı elde eden girişimler total de maddi karşılığı olarak 60 bin dolar para harcamak durumundalar. FbStart üyeliği edindikten sonra da Facebook reklam kredisi, Adobe, MailChimp, Salesforce gibi şirket ürünlerine de belli bir süre olmak koşulu ile erişim hakları veriliyor.

Eğer bir mobil girişim yapmayı düşünüyorsanız FbStart.com üzerinden direkt olarak bir başvuru yapabilirsiniz. Böylelikle kendi reklamlarınız söz konusu olabileceği gibi Facebook’ta da kendi mobil girişiminizi ön plana çıkarma durumunuz söz konusu olabilir.

Yeni dönemde de büyük bir kitle tarafından başvuru alan FbStart.com, üyelerini çok ince eleyip, sık dokuyor.

İçeriği Oyla
İçeriği Paylaş