Facebook Ruh İkizinizi Buluyor!

Facebook’un son zamanlar da popülerleşmiş uygulamalarından bir tanesi de “Who is your true Soulmate?” Bu uygulamayı kullanan milyonlarca kullanıcı, sosyal medya üzerinden kendi ruh eşini bulmaya çalışıyor. Kullanımı ise oldukça basit! Facebook sizler için bugüne dek yaptığınız paylaşımları analiz ediyor, ilgilendiğiniz konuları gözden geçiriyor ve siz değerli kullanıcıların ilgilendiği paylaşımların tamamını buradan göz gezdirip, keşfettikten sonra da doğru bir uygulama tekniğiyle beraber sizleri bilgilendiriyor.

Image processed by CodeCarvings Piczard ### FREE Community Edition ### on 2015-06-15 13:20:50Z | http://piczard.com | http://codecarvings.com

Genel olarak yine sizlerin arkadaş listesinden sunulan bu durum, günümüzde birçok Facebook kullanıcısının neşeli vakit geçirmesini temel alıyor. Zira bu tarz programların kullanıcılar tarafından fazlası ile ilgi çektiğini de görmek mümkün oluyor. Bu nedenden dolayı siz değerli kullanıcılara özel olarak yaptığımız paylaşımların sıklığını arttırma konusunda da önceliğimizi sunuyoruz. Sizler de uygulamayı neticeli olarak kullanabilir, kendi ruh eşinizi Facebook’un yönlendirdiği süreç ile inceleyebilirsiniz. Bakalım, sizlerin bu kapsamda ki ruh eşi kim olacak? Yeni uygulamaları da kullanıcılarına sunmak adına çalışmalarını sürdüren Facebook yönetimi, bu tip uygulamaların “kullanıcıların güzel vakit geçirebilmeleri adına önemli” olduğunun altını çiziyor.

Peki, bu süreç zarfında sizlerin ruh eşi kim? Hep beraber uygulamayı deneyerek, sizler de Facebook’un önerdiği ruh eşinizi bulabilirsiniz.

İçeriği Oyla
İçeriği Paylaş