Facebook & Samsung Ortak Yapımı

Selam arkadaşlar,

Uzun süredir Facebook’un üzerinde çalıştığı ve yeni güncellemeler yaparak programların insanlara yönelik bir şekilde çalışacağı prensibini pek çok kişi duymuştu. İnsanlar için anlamlı olabilen, yaratıcı deneyimler ile de destek olma ve işletmelerin insanlar için önemli olduğunu vurgulayan Facebook, bu kapsamda ki projesini de başlatmış oldu.

Creative Accelerator programı, yüksek büyüme oranı gösteren, ülkelerde mobil teknolojinin ileri düzey bir potansiyel barındırmasıyla büyük bir satış rakamına ulaşacak başarı hikayelerini, deneyimlerini ya da projelerini insanlar ile paylaşıyor.

samsung-facebook

Bu proje, Facebook Creative Shop adı ile dev markaların büyüme hikayelerini hayata geçirmek için Türkiye, Hindistan, Kenya, Endonezya ve Güney Afrika ülkelerinde ki ajanslar ile çalışmaya başladı. Bu dev üretici markalardan bir tanesi de Samsung olarak bildirildi.

Samsung Türkiye Kurumsal Pazarlama Direktörü Can Emici de bu durumu şöyle özetledi: “Samsung Türkiye olarak, Creative Accelerator kapsamında Facebook ile işbirliği yaptık ve bunun için oldukça sevinçliyiz. Bu program sayesinde hedefimiz kreatif projeleri çok etkili bir şekilde hayata geçirmektir. Facebook üzerinden ücretli medya desteği, hem de en iyi kreatif uygulamalar tarafında ki yatırımları arttıracağız.”

İçeriği Oyla
İçeriği Paylaş