Facebook Sayfa Açma (Resimli Anlatım)

Facebook’ta Sayfa Oluşturma Nasıl Olur?, Facebook Sayfası Nasıl Açılır?

Facebook’ta insanlara ulaşmanın bir diğer yolu da bir Facebook sayfası açmaktır. Günümüzde artık hemen her Facebook kullanıcısının bir sayfası var. Sizin de bir Facebook sayfanız olsun istemez misiniz? Facebook sayfa kurmak çok basit işlem olmakla birlikte zaman tüneli çıktıktan sonra bu iş çok daha basit olmaya başladı.

Siz de bir Facebook sayfasına sahip olmak istiyorsanız, aşağıdaki adımları takip edin. Bu adımları uygularken Facebook hesabınız açık olmalıdır. Facebook hesabınız açık değilse, Facebook hesabınıza giriş yapıp bu adımları uygulamalısınız.

1. İlk olarak aşağıdaki Facebook sayfa oluşturma linkine tıklayın.

https://www.facebook.com/pages/create/?ref_type=page_profile_button&ref_id=125784997527994

2. Linke tıkladıktan sonra resimde göründüğü gibi Sayfa Oluştur ekranı karşınıza gelecektir.

3. Bu kısımda sayfamızın alanını(işletme,şirket,marka,ürün,sanatçı vs.) seçiyoruz. Son olarak bizden kategori ve sayfa adı seçmemiz istenecek. Bu kısımları da doldurtuktan sonra Kullanmaya Başla butonuna tıklayarak sayfamızı açmış bulunuyoruz

4. Daha sonra karşınıza profil resmi ve açıklama eklemek gibi aşamalar gelecek. Bu basit aşamalardan sonra sayfanız yayına açılmış olacak.

Facebook sayfa açma için yapılması gereken işlemleri anlattık. Bu işlemleri yaparken sorun yaşarsanız, size yardımcı olabilmemiz için lütfen yorum kısmından bize yazın.

Bir önceki yazımız olan Facebook Sayfa Silme (Resimli Anlatım) başlıklı makalemizde, açtığımız bir Facebook sayfasını silme işlemini resimli olarak anlatıık.

İçeriği Oyla
İçeriği Paylaş

 1. Deniz Tuğra Sürücü

  İyi

  Yanıtla
 2. ozr

  facebook sayfası açtım teşekkürler.

  Yanıtla
 3. kutuli serkan

  facebook sayfası açacağım bende, güzel yazı olmuş elinize sağlık

  Yanıtla
 4. berat

  tşk ler çok işime yaradı artık yeni bir sayfam var

  Yanıtla