Facebook Sayfasına Arkadaş Davet Etme

Facebook’ta artık kişisel profillerden çok sayfalar daha çok ziyaret ediliyor. Bir sayfa açmak için mutlaka bir Facebook profili açmak gerekse de insanların Facebook’ta asıl amacı artık sayfa açıp işletmek olmuş durumda. Özellikle ticari ve siyasi anlamda büyük kitlelere ulaşmak için internet mutlaka başvurulması gereken bir yol. Siber alemde çalışmalarını yöneten bu insanların izlediği yolda Facebook da kesinlikle geçiyor. Facebook’ta sayfa açarak satışını arttıracak olan ticari markalar ve geniş politikalarını halka duyurmak isteyen siyasi kişilikler ve partiler Facebook’u mutlaka tercih ediyor. Açılan bu sayfaların gelişmesi için insanları bu sayfalardan haberdar etmek gerekiyor. Siz de desteklediğiniz, paylaşımlarını beğendiğiniz bir sayfanın büyümesini istiyorsanız arkadaşlarınızı o sayfaya davet etmelisiniz. Facebook zaten arkadaş davet etmeyi sayfa üzerinde özel bir kısım oluşturarak kolay bir hale getirmiştir.

Facebook Sayfasına Arkadaş Davet Etme

GÜNCELLEME: 06.08.2016

  1. Arkadaşlarınızı davet etmek istediğiniz sayfaya girin.
  2. Sayfanın sağ tarafında Arkadaşlarını bu sayfayı beğenmeye davet et yazısına tıklayın.fb arkadaş davet etme
  3. Arkadaşlarınızın açıldığı ekranda isimlerin sağında bulunan Davet Et butonuna her arkadaşınız için ayrı ayrı tıklayın.fb arkadaş daveti

Bir önceki yazımız olan Facebook’a Video Yükleme başlıklı makalemizde, Facebook’ta video paylaşma ile ilgili bilgiler verilmektedir.

İçeriği Oyla
İçeriği Paylaş