Facebook Toplu Mesaj Silme

Facebook’u kııllanmaya başladığınızdan beri mesajlarınız birikmiş olabilir ve bu mesajları silmek isteyebilirsiniz. Peki yüzlerce mesajı teker teker silmek zor olmayacak mı? Elbette bu çok zor olur. Bu yüzden sizlere Facebook toplu mesaj silmeyi göstereceğim.

Facebook’ta mesajları toplu olarak silmek için bir eklenti kullanmak gerekiyor. Hem Mozilla hem de Google Chrome için toplu mesaj silme eklentileri olsa da genel olarak Google Chrome tercih edilen bir tarayıcı olduğu için Google Chrome Toplu Mesaj Silme Eklentisini inceleyeceğiz. Toplu mesaj silme eklentisi sayesinde mesajlarınızı tek tek silmek zorunda kalmayacaksınız.

  • Facebook Toplu Mesaj Silme (Google Chrome)

Facebook mesajları silmek için kullanılan eklentiyi tarayıcıya kurmak için Tıkla.

Eklenti kurulumu bir kaç saniye içinde tamamlanacaktır. Kurulum bittikten sonra Facebook mesajlar bölümüne girin. Sağ üst köşede resimde de gördüğünüz butona basın. Ardıdanda Çıkan LAUNCH butonuna bastığınız andan itibaren mesajlarınız silinmeye başlayacaktır.

facebook toplu mesaj silme

Facebook toplu mesaj silme için yapılması gereken işlemleri anlattık. Bu işlemleri yaparken sorun yaşarsanız, size yardımcı olabilmemiz için lütfen yorum kısmından bize yazın.

Bir önceki yazımız olan Facebook’ta Reklam Verme başlıklı makalemizde, Facebook reklamları ve Facebook’ta nasıl reklam verilir işlemleri anlatılmıştır.

İçeriği Oyla
İçeriği Paylaş