Facebook Video İndir(Programsız)

Facebook kullanıcılarının çoğu Facebook’tan video indirmek için pek çok yol arıyor. Önceleri Facebook video indirmek için belli başlı basit bir yol yoktu. Facebook’tan video indirmek istiyorsanız, video indirme programları veya direkt olarak Facebook için hazırlanmış video indirme programlarını da kullanabilirsiniz. Çünkü eskiden kullanıcılar böyle yapıyordu. Bu zahmetli işe ve program arama karmaşasına artık bir son  vermenin vakti geldi bizce. Yeni uygulamaya geçirilen özellikle birlikte video indirmek sadece bir kaç saniyenizi alıyor. Üstelik video indirmek için program veya eklenti kurmanıza da gerek yok. Artık Facebook’ta izlediğimiz videoları indirmek hiç zor olmayacak.

Facebook Videoları Nasıl İndirilir?

  1. Google Chrome’dan Facebook’a giriş yapın
  2. İndirmek istediğiniz videoyu açın
  3. Videoya üzerine sağ tıklayınca Video Olarak Kaydet‘e tıklayın
  4. Son olarak videoyu kaydetmek istediğiniz yeri seçip kaydedin.

facebook video indir

Facebook video indirme için yapılması gereken işlemleri anlattık. Bu işlemleri yaparken sorun yaşarsanız, size yardımcı olabilmemiz için lütfen yorum kısmından bize yazın.

Sitemizde bir önceki yazımızın olan Facebook Video Farklı Algoritma İle Geliyor! başlıklı makalemizde, Facebook videolarında Facebook’un yeni algoritmasıyla ilgili bilgilere yer verilmiştir.

 

 

İçeriği Oyla
İçeriği Paylaş

  1. zaza

    facebook video indirme için en güzel program bu sanırım

    Cevapla