Facebook Videolarına Oyun Reklamları Geliyor!

Facebook Videolarına Oyun Reklamları Geliyor!

Facebook, video alanında ki gelişimi sayesinde Youtube’nin işine bir hayli taş koymuştu. Bunun nedeni de her geçen gün video alt yapısını geliştirmeye yönelik işlemler yapması ve bunun yanı sıra da videoların tamamen reklamsız olması ile alakalı idi.

Fakat Facebook, yeni gelişim süreci ile alakalı artık videolara oynatılabilir reklamlar ekleyeceğini ve bununla alakalı olarak da sizlere reklam sonrasında video izleme seçeneğini ekleyeceğini duyurdu. Bugünden itibaren artık PC’nizden Facebook videoları izlerken, Facebook’a ait olan oyun reklamlarını görmek mümkün olacak. Farmville, Candy Crush Soda Saga gibi oyun reklamlarını da içerisine dahil eden Facebook, oyun sektörüne de yakın zaman da yeni bir güncelleme yapacağının sinyallerini vermiş oldu.

640x360xfacebook-oyunlaina-masaustu-destegi-b_640x360.jpg.pagespeed.ic.Mrtn2sK-Ti18Oi_jFzFP

Tartışmasız sosyal medyanın en önemli kanalı olan Facebook, bu süreçte de bizlere önemli bir işleyişi sunmaya devam ediyor! Özellikle artık mobil girişlerin çoğaldığı ve web girişlerinin azaldığının altını çizen Zuckerberg, bu sayede web cihazları üzerinden de giriş yapılabilirliği arttırmanın yollarını arıyor. Bakalım yeni gelişim süreci ile alakalı neler olacak?

Siz de Facebook açmak istiyorsanız ve videoları kesintisiz bir şekilde takip etmek istiyorsanız sitemizden ayrıntılı bilgiler alabilirsiniz.

İçeriği Oyla
İçeriği Paylaş