Facebook & Whatsapp Bir Arada!

Facebook yönetimi, 2 yıl önce 19 milyar dolarlık yüksek bir ücret ile Whatsapp’ı bünyesine dahil etmişti.

O günden bu yana herhangi bir değişiklik yapmayan yetkililer, Whatsapp programına yapılan ilk yeniliğini de yakın dönem de sunmayı planlıyor. Bilindiği gibi artık Whatsapp’a web üzerinden erişim sağlanabilmekte. Birçok kişi bilgisayar başında iş yaparken veya vakit geçirirken telefon ile uğraşmamak adına Whatsapp’ı da buradan yönetebilmesi için tasarlanan Web uzantılı profil, yayınlandığı günden beridir pek çok kişi tarafından ilgi ve alaka görmeye başlamıştı.

maxresdefault

Artık Facebook ve Whatsapp’ı tek bir çatı altında toplayan bir uygulama geliştiriliyor. Alpha.whatsapp.com sitesinden yakın dönem içerisinde Facebook bildirim mesajları ve whatsapp konuşmaları aynı anda yönetilebilir hale geliyor! Bu da eminiz ki sosyal medya ve chat programı arasında ki bağdaştırıcıyı ilk olarak Dünya üzerine sunacak bir uygulama çeşidi olacak.

Bu entegre işlemi şu anlık sadece Whatsapp çalışanlarının hizmetinde. Uygulama ile alakalı bazı kısa sorunlar düzeldiği zaman herkes için bu uygulama açılmış olacak ve aktif olarak da sunulacak.

İçeriği Oyla
İçeriği Paylaş