Facebook Yeni Tasarımını Sunmaya Hazır !

Facebook Yeni Tasarım, Facebook’un Yeni Teması 2013, Facebook Yeni Arayüz, Facebook Yeni Tasarıma Nasıl Geçerim?

Merhaba Arkadaşlar.

Her yazımızda Facebook’un kullanıcılarını memnun etmek için yaptığı yenilikleri anlatıyoruz. Bu yeniliklere alışamayanlara facebookbilgi.net olarak yardımcı olmaya çalışıyoruz. Facebook’un kurulduğu günden bu yana zaman tünelinden sonra yaptığı en büyük değişikliği açıklıyoruz. Facebook arayüzünü değiştirdi! Yani büyük bir tasarım değişikliği yaptı. Şimdi ayrıntıları sizlere sunacağız. Zaman tüneli gibi tepki mi alır yoksa kullanıcıların beğenisini kazanmayı başarır mı bilmiyoruz. Ama benim şahsi fikrimi sorarsanız kullanıcıları pek etkilemeyecektir. Çünkü bu yeni tasarım Facebook’un mobil versiyonuna çok benziyor!

İşte facebookbilgi.net olarak bolca zaman geçireceğimiz yeni arayüzün haber kaynağı! (Ana Sayfa)

4

Facebook’un mobil versiyonunu kullanananlar ne kadar benzer bir tasarım olduğunu fark edeceklerdir. Bu tasarımın güzel yanından bahsetmek gerekirse daha düzenli, toplu bir tasarım. Daha önce uygulamalar, sayfalar, etkinlikler, gruplar bir kenarda sohbet alanı bir kenardaydı. Yeni tasarım ile artık hepsi bir arada olacak.

Facebook’un Twitter Özelliğini Bir Daha Göreceğiz!

Geçtiğimiz aylarda Facebook’un Twitter’ın hashtag özelliğini bünyesine kattığını gördük. Bu yeni tasarımla birlikte Twitter’da yer alan bir özelliği kullanıcılarına tekrar sunacak.

Biliyoruz ki Twitter’da paylaşım için yazı yazdığımız ve ya fotoğraf koyduğumuz alan sabit bir bölmedeydi ama Facebook’da paylaşımlarımızı sadece ana sayfa üzerinden yapabiliyorduk. Artık Facebook’da da ana sayfaya dönmeden durum bildirimi yapabileceğiz.

31

Facebook’un Yeni Tasarımına Nasıl Geçebilirim?

Zaman Tüneli değişikliğinde olduğu gibi tüm kullanıcıların hesabında otomatik olarak yapılacak bir değişikliktir.

Facebookbilgi.net Olarak Bu Yeni Tasarımdan Özel Görünütleri Sizlerle Paylaşmaktan Mutluluk Duyarız !

facebook-yeni-tasarim facebook-yeni-tasarim1 facebook-yeni-tasarim2 facebook-yeni-tasarim3 facebook-yeni-tasarim4 facebook-yeni-tasarim5

İçeriği Oyla
İçeriği Paylaş

 1. erdem

  facebookun yeni tasarımı güzelmiş

  Cevapla
 2. Meyra

  bekleme listesine katıldım ne zaman yenileceğini bana tam olarak söylermisiniz e postama mesaj atar mısınız hep bekliyorum bişey olmuyo ben geçmek istiyom
  arkadaşlarım hep geçmiş

  Cevapla
  1. Admin Yönetici

   Mayıs ayında tüm kullanıcıların geçmesi bekleniyor. Bekleme listesine girdiyseniz yakın zamanda sizde geçeceksiniz.

   Cevapla