Facebook Yeni Tasarımla Geliyor!

Uzun dönemdir pek çok kişi akıllı telefonların geliştirilmesi ve Windows sürümünün de 10’a kadar çıkması üzerine Facebook’un köklü bir değişikliğe gideceğini yazıyordu.

Mark Zuckerberg, bu alan da farklı değişimler yapmak istediğini de kullanıcılarına duyurdu. Yeni zaman da, yepyeni bir tasarım ile gündeme gelecek olan Facebook sitesi, bu konu da yapacağı çalışmalar için de kolları sıvadı bile!

fb

Mobile duyarlı olan ve daha derli toplu bir tema hedefleyen Facebook yönetimi, yeni site tasarımının da büyük ölçü de ayrıntılarını çizmiş oldu. Facebook yönetimi, bu tasarımı kısa zaman içerisinde uygulamayı düşünüyor. Şuan için bazı resimler ile tanıtım yapan Facebook, kullanıcılarından da bu tasarımı ile tam not aldı. Giriş yapma bölümleri artık daha profesyonel olacağı gibi, kalabalık görünen pek çok şeyden de arınacağız. Facebook, eğer bu uygulamayı doğru şekilde yapabilirse hepimiz için oldukça başarılı bir çalışma olacağa benziyor.

Twitter’in de bu hususta ki çalışmalarını biliyoruz. Facebook, bu alan da gündemi sık tutabilmek için tasarım değişikliğine gitmek istediğini de duyurmuştu.

İçeriği Oyla
İçeriği Paylaş