Facebook Yeni Yıl Videosu

Facebook’un arkadaşına “Teşekkür Et” videosu çok büyük rağbet toplamıştı ve fazlası ile ilgi görmüştü.

Bu durumdan kaynaklı da farklı alanlar da video hazırlama geleneğini devam ettirmeye karar alan Facebook yönetimi, bu kez “1 yıl boyunca ne yaptın? Senin için nasıl geçti?” tarzında videolar hazırlamanıza yardımcı oldu.

Facebook’un bu uygulaması henüz yeni olmasına rağmen aktif olarak 100.000.000 kişi tarafından 1 yıllık videolar hazırlandı bile. “Teşekkür Et” videosu ilk bir hafta da 65 milyon civarında kalırken, bu video ise 100 milyonu geçerek bu uygulamayı bile geride bıraktı.

Adsız11

Mark Zuckerberg, bu uygulamanın fazlası ile sevildiğini ve her sene kullanıcılarına yapma imkanı vereceğini de sözlerine ekledi.

Uygulama boyunca Facebook sizlerin en çok beğeni toplayan resimlerinizi, videolarınızı, paylaşımlarınızı ve durumlarınızı etiketliyor; sizlere sunarak seçim yapmanız hususunda yardımcı oluyor. Dilerseniz bu videoyu hazırlarken özel olarak seçtiğiniz resim ve diğer paylaşımlarınızı da koyabilirsiniz.

Uygulama 31 Aralık tarihine kadar açık kalmakla beraber tüm Facebook kullanıcılarının da bu tarihe kadar yapabilmelerini sağlamaktadır.

Siz de bu uygulamadan faydalanmak istiyorsanız hemen bu videoyu paylaşan arkadaşlarınızın bağlantılarına tıklayabilir ve böylelikle uygulamayı aktif hale dönüştürebilirsiniz.

İçeriği Oyla
İçeriği Paylaş