Site icon FACEBOOKBİLGİ

Facebook’ta Beğenilen Sayfaları Toplu Silme

Facebook’ta Beğenilen Sayfaları Toplu Silme

Facebook’ta Beğenilen Sayfaları Toplu Silme

Facebook’u keyifli hale getiren en önemli özelliklerin başında sayfalar geliyor. Bazı sayfalar paylaştıkları eğlenceli videolarla bazıları ise bilgilendirici videolarla daha fazla takipçi çekmeyi hedefler. Kullanıcılar ise ilgi duydukları sayfaları takip ederek paylaşımları izler. Burada sayfaların dikkat etmesi gereken ise kullanıcıların beklentisi doğrultusunda paylaşımlar yapmak, aksi takdirde kullanıcı takip etmekten vazgeçebiliyor. Bizde bu makalemizde Facebook’ta beğenilen sayfaları toplu silme nasıl yapılır? Açıklayalım istedik.

Facebook’ta Sayfaları Toplu Silme Nasıl Yapılır?

Facebook, dünyada en çok kullanılan sosyal ağların başında geliyor. Beğendiğiniz sayfalar içerisinde birçoğu olabilir ya da sevmediklerinizin sayısı fazla olabilir. Zaman içinde rahatsız olduğunuz sayfaları beğenmekten vazgeçtiğinizde aşağıda bahsedeceğimiz yöntemi uygulayarak sayfaları toplu olarak hesabınızdan kaldırabilirsiniz.

Aşağıda sizin için paylaştığımız bu bilgilendirme yazısını bilgisayarınızdan ya da cep telefonunuzdan gerçekleştirebilirsiniz. Dikkat etmeniz gereken ise mobil uygulama üzerinden bunu yapamayacak olmanızdır. Yapmanız gereken İnternet Explorer, Mozilla Firefox, Google Chrome, Safari vs. gibi tarayıcılardan birine sahip olmanız.

İlk olarak Facebook’un resmi internet sitesine giriş yapmanız gerekiyor. 

Facebook link: www.facebook.com

Bu link üzerinden e-posta veya telefonla şifrenizi girmeniz gerekiyor.

Hesabınıza giriş işlemini gerçekleştirdikten sonra ise aşağıda sizin için paylaştığımız linki alın ve tarayıcınıza kopyalayarak yapıştırın.

www.facebook.com/pages/?category=liked

Bu linki yapıştırdıktan sonra beğendiğiniz sayfaların ekranı açılacak ve burada beğendiğiniz tüm sayfaları görebiliyorsunuz.

Yukarı sağ üst köşede Beğendiğin Sayfaları İncele bölümü yer alıyor. Onun altında Kullanmaya Başla butonuna tıklayın.

Silmek isteyeceğiniz sayfaların yanında küçük kutucuklar olacak bunları işaretleyin.

Sayfaları seçtikten sonra İleri demeniz gerekiyor.

İleri sekmesini seçtikten sonra Bu sayfaları beğenmekten vazgeçmek istediğinizden emin misiniz? Sorusunun yer aldığı pencere açılacak.

Eğer onaylayacaksanız Kaydet demeniz gerekiyor.

Kaydet dedikten sonra tekrar bir pencere açılacak ve Hepsi Tamamlandı diyecek.

Bu pencereye Tamam diyerek çıkabilirsiniz.

Exit mobile version