Facebook’ta Sinir Bozan 5 Arkadaş Tipi

Gerçek yaşamınızda çok sevdiğiniz dostlarınız Facebook’ta çekilmez hale gelebiliyor. Facebook’ta sinir bozucu arkadaş tiplerini listemizde görebileceksiniz.

facebookta arkadaşlar

1- Spor Bağımlısı Arkadaşlar

Gün içinde takip ettiği tüm maçların detaylı anlatımını yapan arkadaş tipidir. Önemli olayları bir kaç saniye içinde arkadaşlarıyla paylaşmaktan çekinmez. Oysaki ana sayfayı kirletmekten başka bir işe yaramaz.

2- Kibirli Arkadaşlar

Bu arkadaşlar kendini çok bilgili zanneder ve ukala bir tavır takınırlar. Bir konu hakkında yaptığınız paylaşıma hep zıt yorumlar yaparak sizi düşürmeye çalışır. Kendi paylaştığı her şeyinde kesin ve net bilgiler olduğunu savunur.

3- Efektsever Arkadaşlar

Paylaştığı her fotoğrafa bir efekt veren arkadaş tipidir. Efekt sadece fotoğrafın renginde bir değişiklik yaparken o fotoğrafa efekt verince daha güzel göründüğünü düşünür. Paylaştığı her fotoğrafa efekt vermekten vazgeçmeyecektir.

4- Her  Zaman Mutlu Olan Arkadaşlar

Bu arkadaşlar dert keder nedir hiç bilmezler. Her daim mutludurlar. Yaşamlarında sıkıntıya dair bir şey bulamazsınız. Tüm fotoğraflarında gülümserler, tüm durum paylaşımları olumu yönde olur. Sürekli partilerde, restoranlarda fotoğraf çekip paylaşırlar.

5- Orjinal Olmayan Arkadaşlar

Hiç bir zaman kendilerine özgün paylaşımlar yapmazlar. Sürekli ünlü insanların sözlerini paylaşır veya çok ünlü sayfalardan aldığı espirilerini arkadaşlarıyla paylaşır. Özgünlükten eser bulamazsınız.

İçeriği Oyla
İçeriği Paylaş