Facebookta Soru-Cevap Etkinliği

Facebook’un kurucusu Mark Zuckerberg, kişilerin ne kadar verim aldığı ve memnuniyet duyduğu konusunda bir test yapmak için sizlere 6 Kasım tarihi itibari ile 1 saatlik soru-cevap etkinliği başlatıyor.

Soruları sadece İngilizce olarak alacağını belirten Zuckerberg, “her ülkeden, isteyen her kişi bana sorularını iletebilir. Şu anda milyonlarca soru alacağımı farkındayım, bu nedenle de her birine cevap vermeme olanak yok. Sadece 1 saatlik süreç boyunca rastgele seçeceğim her türlü soruyu cevaplayacağım” dedi.

Bu etkinlikle beraber kişiler “özel hayat hariç” her türlü soruyu sorabilme hakkına sahip olacaklar. Zuckerberg’de tüm samimiyeti ile sorulara cevap verip kişileri mutlu etmeye çalışacak.

mark-zuckerberg1-443x385

 

Bugün açılmasına rağmen binlerce soru iletildiğinin altını çizen kurucu CEO Zuckerberg, sizlerden daima soru beklediğini söylüyor. 1 günlük sürecek bu etkinlik aynı zaman da videoya alınacak, daha sonrasında da sayfa da yayınlanacak.

Alt kısımda ki sayfayı beğendikten sonra sorunuzu duvara yazabilir, ya da yorum olarak iletebilirsiniz. Aynı zaman da sorulara en fazla beğeni alan kişinin de sorusu özel olarak okunacaktır. Bu yüzden, en fazla soruya like alan kişi cevap alma ihtimalini bir nebze daha üst sıralara taşıyabiliyor.

Aşağı da vereceğimiz linkten dilediğiniz gibi soruyu şimdiden sorabilirsiniz. Belki cevabı alacak talihli kişilerden birisi de siz olursunuz.

Sayfa Linki: https://www.facebook.com/qawithmark

 

İçeriği Oyla
İçeriği Paylaş