Facebookta Türk Spor Kulüpleri

Turkcell Super Ligi her hafta sıralamasını değiştiriyor ve her hafta maç sonucunda da bir takımı liderlik koltuğuna oturtuyor.

Geçen hafta Fenerbahçe ligi lider olarak tamamladı, bu hafta ise Fenerbahçe’nin Trabzonspor maçında ki puan kaybından sonra Beşiktaş’ın maçı kazanması ile beraber liderlik koltuğu Beşiktaş’a devredildi.

Fenerbahçe-Facebook-Sayfası

Sosyal medya üzerinden de devamlı lig ile alakalı diyaloglar paylaşılıyor. Özellikle Facebook’un resmi futbol sayfaları da, burada birbirlerine rekabet göstermeye devam ediyor. Fenerbahçe, Galatasaray, Beşiktaş’ın resmi Facebook sayfalarından paylaşılan yorumlar ve diğer durumlar, farklı takımı tutan kişiler için de bir nevi gülünç malzemesi haline dönüşüyor.

Facebook Fenerbahçe sayfasından Trabzonspor maçından sonra ki paylaşımı, diğer takımlar için büyük dalga konusu olmuştu. Bilindiği gibi Facebook’un bu tip resmi sayfaları genelde alakasız kişiler tarafından komik diyalogların paylaşılmasına sebep oluyor. Haliyle de sayfalar arasında ki rekabet daha fazla artarak katlanıyor.

Şuan için Fenerbahçe’nin 10,500,000 üyesi var iken; Galatasaray’ın 13,384,000, Beşiktaş’ın ise 5,800,000 civarında bir rakam üyesi bulunmaktadır.

İçeriği Oyla
İçeriği Paylaş