Facebook’tan Futbol Yarışması!

Facebook’tan Futbol Yarışması!

Facebook, artık futbol ödülleri kapsamında gelen oylar ile beraber birçok kişiye ödüller dağıtacak! Bu uygulama ile beraber artık Dünya üzerinde yapılmış en geniş kapsamlı yarışma da gün yüzüne yansıtılacak.

Facebook’un sunduğu sekme sayesinde Dünya’nın her bölgesinden, her futbolcu ya da takıma oy verebilirsiniz. Yılın en iyi oyuncusu, yılın en iyi genç oyuncusu, en iyi teknik direktör, yılın en iyi futbol kulübü, yılın en iyi ilk 11’i gibi oylamalara katılabilirsiniz. Oy verme işlemi 11 Mayıs tarihine kadar geçerli olmakla beraber, bu kapsamdan sonra da oylamalar yapılmayacaktır! Facebook’un bu tarz yaptırımları sayesinde artık kişiler kendileri arasında sıcak bir bağ kurabiliyor ve diledikleri gibi de bu bağı güçlendirebiliyor.

Başlıksız-12-600x300

Siz de favori gördüğünüz futbolcuları bu kapsam da belirleyebilir, oylarınız sayesinde de ödül almalarını sağlayabilirsiniz. 2015 yılından itibaren her yıl ilkbaharın son dönemlerinde yapılması planlanan bu oylama, daha sonrasında da ödül olarak kişilere dağıtılması ile son bulacak! Peki, sizin için yılın futbolcusu kim? Alt kısım da paylaşacağımız link ile beraber giriş yapılarak oylar verilebilir.

Not: Sadece Premier Lig (İngiltere ligi) oyuncularına oy verilmektedir.

https://www.facebook.com/football/app_370670299785157

İçeriği Oyla
İçeriği Paylaş