Facebook’tan Günlük Haberler

Facebook’tan Günlük Haberler

Uzun dönemdir Facebook’un bir haber sitesi olma yolunda ilerlediğini duyurmuştuk. Bu yönde çalışmalara devam eden Facebook yetkilileri, yeni dönem için üzerinde çalıştığı Facebook Güncel haberler bölümünü aktif etmek üzere!

Artık burada ki haberleri tek bir çatı altında toplayarak, kişilere günlük haber sunumu yapacak olan Facebook, bu yönde ki çalışmaları ile beraber kendi platformunu genişletiyor ve daha geniş çıtalara doğru geçiş yapıyor!

640x360xfacebook-haber-gundem-hizmeti-b_640x360.jpg.pagespeed.ic.ri0Q2SWS6fDzd_vE_4Qt

Haber kanalını filtreleme yöntemiyle tercihlere bölebilir, bu tercihler arasında da dilediğiniz herhangi birisini de seçebilirsiniz. Spor, teknoloji, yaşam, eğlence, ekonomi gibi pek çok daldan tanıtımlar yapacak olan Facebook, ülke ülke de sizlere bölümlemeler yayınlayacak!

Haber servisi otomatik olarak ülke gündemine göre değişen önemli haberleri de filtre yardımı ile sizlere ön plan da sunacak. Buna göre dilediğiniz haberi inceleyebilecek ve okuyabileceksiniz. Herhangi bir haber seçerken, bu yönde çalışmalar yapabilir ve haber seçiminizi de kaynaklar doğrultusunda belirleyebilirsiniz. Zira geçen yıl bu durumu Facebook, mobil cihazlar için aktif etmişti. Şimdilerde de diğer cihazlar için uygunluğunu ve çalışmalarını sürdüren Facebook’un ne zaman aktif edeceği hususunda da kesin bir bilgi yok.

İçeriği Oyla
İçeriği Paylaş