Facebook’tan Yeni Like Box!

Facebook’tan Yeni Like Box!

Milyonlarca sitenin vazgeçilmezi haline dönüşmüş Like Box, 23 Haziran da yayından tamamen kaldıracağını duyurmuştu. Bunun beraberinde pek çok kişi tamamen olayı yanlış anlamış, Facebook’un direkt olarak site sayfasını beğenmeye yönelik bu küçük kutucuğuna da alternatifler aramaya başlamıştı bile… Fakat Facebook, bu uygulamayı tamamen kaldırmıyor, Graph API v2.3 versiyonu ile daha sağlıklı ve yeni bir anket durumu oluşturuyor!

facebook-guvenlik-600x300

Yeni Like Box’un görünümü her ne kadar diğerine benzese de, görsel ve daha işlevsel olmasından dolayı kendini hemen ön plana çıkarmasını bilecek! Like Box’u kullanmak isteyenlerin sitelerinden tamamen eski kodu kaldırmaları ve farklı bir adım yolu takip etmeleri gerekiyor!

Facebook, developer bölümünden bununla alakalı bir açıklama da girdi. Siz de bu bölümden yapılan incelemeler hususunda artık yeni sitenize, yeni bir Like Box ekleyebilir ve ziyaretçilerinize sitenizi daha da çekici olarak yansıtabilirsiniz. Sizleri takip eden bu kullanıcılar artık Facebook sayfanızın da anlık olarak tüm haberlerini Like Box kutusundan inceleyebilecek.

Dilediğiniz kadar gönderi, anlık hareketler, beğeni ve takipçi kriterleriniz bu Like Box ile beraber kullanıcıya sunulmaktadır.

İçeriği Oyla
İçeriği Paylaş