Facebook’un “EN”leri

Sizlere stabil olarak Facebook ile alakalı bilgiler aktarmaya devam ediyoruz. Facebook’un en çok beğeni alan 30 sayfasını siz değerli okuyucularımız için listeledik.

Alt kısım da eklemiş olduğumuz resim, günlük veya haftalık olarak büyümeleri ve kitleleri hesaplamakta. Facebook’un muhtemel olarak sizlere 12 Mart tarihinde beğeni sayılarında bir değişkenlik olacağı söylenmişti. Şimdi ise dünya genelinde en fazla beğeniye ulaşan sayfaların raporları hazırlandı ve sizler için sitemiz aracılığı ile sunuldu.

Genel olarak ünlülerin (futbolcu, şarkıcı, oyuncu) sayfaları çok beğenilirken, bunun haricinde marka olarak da Facebook’un yanı sıra Coca-Cola ve Youtube sıralama da yer alıyor. Liste de ise bunun haricinde bir Türk yok. SocialBakers’in paylaştığı bilgiler dahilinde bu sıralama güncel olarak rapor sistemi ile okuyuculara aktarılırken, yine birinci sırayı Facebook for Every Phone alıyor.

Bunun haricinde de 170 milyon beğeni ile ikinci sırayı Facebook, üçüncü sırayı da Shakira’dan almayı başaran Cristiano Ronaldo yer alıyor. Cristiano Ronaldo, sayfasının beğeni artışı ile alakalı da kendi hazırladığı özel mesajı Facebook sayfasında beğenen hayranlarına ulaştırdı.

Listeyi daha detaylı incelemek isteyenler için Facebook’un en çok beğeni alan 30 sayfası;

facebook-en-fazla-begeniye-sahip-sayfalar

İçeriği Oyla
İçeriği Paylaş