Site icon FACEBOOKBİLGİ

Instagram Hikaye Gizleme Nasıl Yapılır?

Instagram Hikaye Gizleme Nasıl Yapılır?

Instagram Hikaye Gizleme Nasıl Yapılır?

Instagram hikaye sosyal medya kullanıcılarının en çok kullanmayı tercih ettikleri araçların başında geliyor. Bu makalemizde de instagram hikaye gizleme nasıl yapılır? Size bu konuda bilgiler verelim istedik.

Instagram’da Hikaye Gizleme

Sosyal medya platformları içerisinde en çok kullanılan ınstagram, 2010 yılında geliştirildi. Filtre ve sosyal ağ özellikleriyle kısa zaman içinde popüler olmuş olan uygulama bugün günde 80 milyon fotoğraf paylaşımı ve 3.5 milyar beğeni topluyor. Çoğunluğunu gençlerin oluşturduğu bu platformun bugün ki değeri 10 milyar doların üzerinde ve bu kadar büyük bir platform üzerinde başarılı olabilmekte öyle kolay değil.

Instagram uygulamasının popüler olmasının en önemli nedeni üzerinde yapılabilecek filtreler ve eklemelerdir. İnsanlar hikayelerindeki video ve fotoğrafları istedikleri gibi düzenleyebiliyorlar. Bu da daha keyifli ve eğlenceli bir platform olması için yeterli oluyor.

Peki, bu kadar başarılı bir platformda paylaşım yaparken bazı gönderilerinizi nasıl gizleyebiliyorsunuz. Özellikle hikayeler bölümünde bunu nasıl yapacaksınız?

 Instagram’da hikayemi birisinden nasıl gizlerim?

Instagram’da seçilen kişilerden hikaye nasıl gizlenir?

Yukarıda instagram’da hikaye gizleme işleminin nasıl yapıldığı konusunda detaylı bilgilere yer verilmiştir. Bu sayede hikayenizi görmesini istemediğiniz kişilere göstermeyebilirsiniz.

Exit mobile version