Ronaldo Facebookta 100 Milyon!

Cristiano Ronaldo, Facebook resmi sayfasında hayran sayısını 100 milyona ulaştırdı!

Portekizli yıldız futbolcu, bu yılın Şubat aylarında ise rakamını 96 milyon olarak koruyordu ve en çok “like” alan 4. Sayfası olarak geçiyordu!

Bu rakam ile beraber de şuan Facebook üzerinde ki en çok beğeni alan 4. sayfası olma onuruna ulaşan Ronaldo, gerekli açıklamalar ile de hayranlarına mesajlar iletti. Shakira’nın resmi web sayfası ile kafa kafaya mücadele eden Ronaldo, hedefi olarak da şuan onu geçmeyi şaka ile karışık iletti.

Ronaldo, “Facebook kullanıcılarına çok teşekkür ediyorum. 100 milyon üye ve ben! Artık hep beraberiz. Herkesle, dünyanın her yerinden iletişim kurmak muhteşem bir duygu. Herkesin tek tek desteğini hissediyorum. Hepinize çok teşekkürler” dediği öğrenildi.

ronaldo-facebook-600x300

Cristiano Ronaldo, oğlu ile beraber Dünya Çocuklar Günü için koyduğu fotoğrafa da 3,4 milyon kadar bir like oranı aldı.

Sayfası ile 5. Yılına giriş yapan Ronaldo, resmi web sayfasını da 2009 yılının Ağustos ayında oluşturmuştu.

Pek çok özel anısını, çocukluk anılarını ve yaşadıklarını sayfa üzerinden hayranları ile buluşturan Ronaldo, bu sayfada daha fazla vakit harcayacağını ve hayranlarına da daha fazla şeyler ileteceğini de sözlerine ekledi.

Ronaldo, şuan Facebook sayfasında net olarak 100.570 bin hayrana sahip! 28 yaşında ki müthiş yetenek, bu sayfa üzerinden hayranları ile iletişime geçme konusunda da hiçbir zorluk yaşamadığını söylüyor.

İçeriği Oyla
İçeriği Paylaş