Facebook Şifre Kırma Programı Nedir? Nasıl Çalışır?

Şimdiye kadar herkes Facebook şifresi kırmak için bir yol aramıştır mutlaka. Birinin Facebook şifresini kırmak için hackerlara başvuran, hacker arayan, Facebook şifresi çaldığını söyleyenlere inanıp parasını kaybedenler olmuştur. Başkasından fayda göremeyince bu sefer insanlar kendi başlarına bu amacın peşine düşüyorlar. İnternet ile ilgili bilgisi yetersiz olanlar ise direkt olarak bu işi yapabilecek program aramaya koyulurlar. Oysaki Facebook şifre kırma bir yada Facebook çalma programla yapılabilseydi herkes birilerinin Facebook hesabını çalabilirdi. Ama sosyal medya patronu Facebook müthiş bir güvenlik ağına sahip. Bu yüzden internet ortamında dolanan Facebook şifre kırma programları nedir? Nasıl çalışır? bir bakalım.

 • Facebook hesabınızın güvenliği için lütfen yazımızı baştan sona okuyun.

facebook şifre

Facebook şifre kırma programı diye Google’da arama yaptığınızda onlarca, hatta yüzlerce sonuçla karşılacaksınız. Ama emin olun ki hepsini sizler için denedik. Programlardan ben bir sonuç alamadım. Facebook şifre kırmak için kesin yol diye gösterilen bütün programlar sonuç vermedi. Bu programlar insanları kandırmaya, aldatmaya yönelik programlardır. Yani hepsi spam, sahte programlar diyebiliriz. Şunu da söylemeliyim ki Facebook kullanıcılarının güvenliğini %100 sağlamaktadır. Öyle ki Facebook şifreleri kırılsaydı emin olun ki Facebook’ta kullanıcı kalmazdı. Facebook’ta şifre kıran, facebook hesabı çalan program, kişi veya kurumlar yoktur.  

facebook şifre kırma

Sizler için en iyi, en çok tercih edilen ve bazı kullanıcılar tarafından olumlu şekilde yorumlanan bir programı deneyip yazımızda sizlere sunmuştuk. Ne yazık ki denediğimiz program da diğer programlar gibi insanları aldatmak için yapılmış bir şeydi.

İnsanları Neden Kandırmak İstiyorlar?

İnternet dünyasında bazı konular üzerine insanlar sürekli arama yaparlar. Sürekli aynı şeyi aramaktan vazgeçmezler. Aradıkları şey herkesin yapmayı başaramadığı, herkesin ulaşamadığı konulardır. Bu konular üzerine insanlar odaklanır ve interneti kullanarak bir sonuç almaya çalışırlar.

Sürekli aranan ve güncelliğini hiç bir zaman yitirmeyen konular site yöneticileri için çok önemli bir kaynaktır. Site yöneticileri insanların merak ettiği bu şeyleri kullanarak sitelerine hit çekmeye çalışırlar. Tabi ki yapması zor olan şeyleri insanlar internette ufak bir arama ile bulduklarını zannettikleri bu sitelere sürekli girerler.

facebook şifre kırma programı

İnternette güncelliğini yitirmeyen konulardan biri de Facebook şifre kırmadır. Facebook şifre kırma başlığı altında bir sürü yazı bulabilirsiniz. Çevrelerinde Facebook şifresı kırdığını söyleyen insanlara bakarak bunun kolay bir şekilde yapıldığı düşünürler. Oysaki böyle bir şey yoktur. Facebookbilgi.net olarak denediğimiz bütün Facebook şifre kırma programları bir Facebook hesabının şifresini bulamamıştır. Bu makaleyi yazıyoruz ki siz de internette bu tür şeyleri arayarak vaktinizi kaybetmeyin.

Büyük Kayıplara Uğrayabilirsiniz!

Facebook şifre kırma konusunun aldatmacadan başka bir şey olmadığını söyledik. Yine de ben denemek isterim derseniz zararlı çıkarsınız. Bu tür şeyler aslında tuzaktan başka bir şey değildir. Denemekten ne zarar gelir deyip bu işe kalkışırsanız banka hesabınızdaki paranın yok oluşuna kadar her şeye hazır olun. Ayrıca Facebook hesabını çaldığınız veya çalmaya çalıştığınız kişi hukuki yollara başvurabilir. Başınıza dert alabilirsiniz. Ne yazık ki internet dünyası yeteri kadar güvenli değil. Bu tür şeylere insanları çekerek onların bilgisayarlarındaki tüm bilgileri ele geçiren kötü insanların olduğu bir gerçek.

Facebook şifre kırıcı adıyla yayılan bir programı sizlere örnek göstereceğim.

facebook-sifre-kirma

Bu program 2013 yılında pek çok kişi tarafından denendi. Bir çok kişi bilgisayarına bu programı bir Facebook hesabının şifresini bulma ümidiyle indirdi. Programın tasarımını incelersek gayet güzel bir görünümü var. İnsanlara çekici geliyor ama bilinçsiz kullanıcılar bu görüntülere kanıp bir bir Facebook şifresi için pek çok şeyi riske attığının farkında değiller. Bu programı kullanarak pek çok site insanların bilgisayarına sızdı ve pek çok özel şeyleri görme imkanları oldu. Bu yüzden tekrar tekrar söylemekten vazgeçmeyeceğiz. Lütfen böyle şeylere inanmayın!

Bir önceki yazılarımızdan olan Facebook Video İndir(Programsız) başlıklı makalemizde; Facebook’ta video indirme işlemi programsız en basit haliyle anlatılmıştır.

İçeriği Oyla
İçeriği Paylaş

 1. nimet

  lüfen ben kabulet ♥

  Yanıtla
 2. dilek

  comdlg32.ocx.zip indirdim ancak sürekli bir hata oluştu diyor bu link doğru mu nerede yanlış yapıyorum lütfen cevap verir misiniz

  Yanıtla
 3. deryaa

  Basit kullanışlı bir facebook şifre kırma programı

  Yanıtla
  1. dilek

   Ama bu programların insanları kandırmaya yönelik olduğu söylenmiş.

   Yanıtla
   1. melek

    zaten insanları kandırmak içn çalınır facebook siz niçin istiyorsunuz ki ?

    Yanıtla
  2. serap

   derya nasıl kırıdn bana yardımcı olurmuzun lütfen

   Yanıtla
 4. belgin

  bana yardımcı olabılırmısınız acaba:(

  Yanıtla
  1. Admin Yönetici

   Hangi konuda yardımcı olmamızı istersiniz?

   Yanıtla
   1. simay22

    2 kişinin şifresini kırmak istedim ama deneme yanılma yolu ile kırmak çok zor

    Yanıtla
 5. ömer

  şifre kırmak için çok uygun bir program teşekkrüler

  Yanıtla
 6. ege

  indirmiyo eror 404 diyo

  Yanıtla