Facebok Paper Uygulamasına İlk Önemli Güncelleme

Sosyal medya devi Facebook tarafından yaklaşık 2 ay önce yayınlanan Paper uygulamasına ilk önemli güncelleme geldi. Yapılan güncelleme ile Facebook üzerinde bildirimlerin takibini çok daha eğlenceli hale getiren özellikler eklenmiş durumda.

Facebook-paper

Facebook Paper uygulamasına yapılan güncelleme ile eklenen özellikler şu şekilde:

  • Doğum günü ve etkinlikler: Yeni bildirim özelliği ile artık hiçbir kutlamayı veya olayı kaçırmadan Paper uygulaması üzerinden takip edebilirsiniz.
  • Fotoğraf yorumları: Kelimeler sizin için yetmiyorsa bu yeni özellik tam size göre. Bundan böyle Paper uygulamasında yorumlarınıza fotoğraf ekleyebilmeniz mümkün.
  • Grup güncellemeleri: Grupları daha yakından takip edebilmeniz için özellikle favori gruplarınızdan hiçbir bildirimi kaçırmayacak şekilde yenilenen bildirim özelliklerini kullanabilirsiniz.
  • Yeni hikaye butonları: Son hikayeleri kaçırmamak için tam ekran görüntüsünü kullanabilir yeni bir hikaye eklendiği takdirde yapılan bildirimle sosyal medya keyfinize devam edebilirsiniz.
  • Daha fazla kapak: 9 yeni kapak ile koleksiyonunuzu daha net şekilde belirleyebilirsiniz.
  • Temel erişebilirlik: Tüm bölümler bundan böyle uygulama üzerinden temel erişebilirlik özelliğiyle dikkat çekiyor. Bundan sonraki süreçte Facebook Paper uygulamasını kullanmak çok daha keyifli.
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.