Facebook F8 Yeniden Düzenleniyor

Teknoloji alanında iş yapan, geniş çaplı tanınmış firmalar zaman zaman yazılım / uygulama geliştiricilerini veya iş ortaklarını bir araya getirip fikir alışverişleri ve yapılacak yenilikler için paylaşımda bulunuyor . Bu firmaların içinde yer alan sosyal ağ Facebook, uygulama geliştiricilerini en son 2011 Eylül’de bir araya getirilmişti ve Facebook Open Graph ve Zaman Tüneli uygulaması da dahil olmak üzere iki önemli duyuru yapılmıştı.

facebook f8

Facebook F8 etkinliği uzun bir aradan sonra 30 Nisan’da ABD’de tekrar düzenleniyor. Facebook’un üst düzey yöneticilerinin de katılması beklenen etkinlik bir gün sürecek. 2011’de yapılmış olan F8 etkinliğinde Facebook’un kurucusu ve CEO’su Mark Zuckerberg de yer almıştı. Bu yıl yapılacak olan etkinlikte de yer alması bekleniyor. 2011 yılında yapılan etkinlikte ünlü komedyen Andy Sandberg, Mark Zuckerberg olarak sahne almıştı.

facebook f8 etkinliği

 

Firmadan duyurulan açıklamalara göre, dünya çapında 1500’den fazla mobil web uygulama / yazılım geliştiricisi bu etkinlikte bir araya gelecek. Etkinliğe katılan geliştiriciler en son yeniliklerden haberdar olup fikir alışverişinde bulunabilecekler.

Kayıtların henüz açılmadığı F8 etkinliği için başvurularınızı Facebook’un resmi internet sitesinden yapabilirsiniz.

İçeriği Oyla
İçeriği Paylaş