Facebook Messenger, 2 Günde 1 Milyon Kez Kullanıldı!

Facebook Messenger, 2 Günde 1 Milyon Kez Kullanıldı!

18 ülke de aktif olan Facebook Messenger’in video özelliği, 2 gün içerisinde 1 milyon kişi tarafından kullanılarak, kırılması güç bir rekora daha imza attı! Henüz Türkiye de aktif olmayan bu özellik, pek çok Avrupa ve ABD eyaletlerinde kullanılarak şuan için en çok aranılan video portalı olarak da tarihe geçti!

videocall-600x300

Facebook’un sesli arama özelliği ile alakalı yakaladığı başarı, video arama portalında da ön plana çıkmış oldu. Bu kapsam da önemli bir adım daha atan yetkililer, yakın zaman da diğer ülkelerde de bu arama özelliğinin aktif edileceğini duyurdu. Ülkemiz de aktif olmaması sebebiyle henüz herhangi bir kullanım durumu söz konusu olmadığından dolayı, ileri ki süreçler de ülkemiz de yer alan 30 milyon Facebook kullanıcısına da bu farklı özellik tanınacak! Günümüzün önemli bir trendi olan Facebook, böylelikle test aşamasından da “başarılı” sonuçlar ile dönmüş oldu!

Yakın zaman da sadece video arama portalı ile alakalı bir çalışma yapacağını da duyuran yetkililer, ilk adımlarını da böylelikle sektöre atmış oldu. Bakalım, ileri ki süreçler bizlere neler gösterecek?

İçeriği Oyla
İçeriği Paylaş