Facebook Messenger ve Whatsapp Yenilikleri!

Facebook, kendi adına kariyerinin en doğru adımı olarak nitelendirdiği “Whatsapp satın alma” işlemini bu kez sesli arama özelliği ile entegre ederek kullanıcılara sunuyor.

Bugün itibari ile sesli arama özelliğini geliştiren yetkililer, Whatsapp ile Facebook Messenger’i birbirleriyle duyarlı hale dönüştürüp, artık sevdiklerinizi dünyanın bir ucundan, internet bağlantınız olduğu taktir de arama yeniliği katıyor!

Mark Zuckerberg’in uzun süredir istediği fakat bir türlü çalışmalarını tamamlayamadığı özelliği sesli arama ile beraber artık her şey çok daha basit ve duyarlı bir hale dönüşüyor.

Facebook-Messenger_WhatsApp

Özellikle gelen ilk yorumlar da kullanıcılar tarafından olumlu karşılandığının göstergesi oldu. Artık pek çok kişi bu yenilik sayesinde işlemlerini rahat ve dolaylı yoldan uğraşmadan tamamlayabilecekler.

Telefon hattı kullanıcıları, arama yapmak için artık dakika limiti olmamasını da bu yönde oldukça severek karşıladı. İnternetin çektiği her yerden dünyanın bir ucunu arayabilir ve kaliteli bir konuşma geçirebilirsiniz. Bilindiği gibi ilk sesli arama özelliği Line ve Viber gibi programlara eklenmişti. Whatsapp da bu yönde çalışmalar yapacağını uzun süredir duyuruyordu.

İçeriği Oyla
İçeriği Paylaş