Facebook “Teşekkür Et” Devri

Son 1 haftadır Facebook üzerinden Teşekkür Etme özelliğini hepimiz görüyor ve karşılaşıyoruzdur.

Herkes yakın bir dostuna, sevgilisine veya herhangi bir kişiye teşekkür videoları hazırlıyor ve ana sayfasında paylaşabilme olanağı elde ediyor.

https://www.facebook.com/thanks/?notif_t=fb_anniversary_video – linke girerek Facebook üzerinden herhangi bir arkadaşınızı belirleyebilir ve daha sonrasında da bir teşekkür videosu hazırlayabilirsiniz. Teşekkür edeceğiniz kişiyi seçtikten sonra otomatik olarak video sizler için bir slayt dosyası hazırlar ve bu şekilde teşekkürü tamamlamanızı sağlar.

406165845639

 

Ayrıca tema, resim ve yazı gibi seçenekleri ekleme şansınız da mevcut. Linki incelerken boş olan bölümleri dilediğiniz gibi ayarlayabiliyor veya seçim yapabiliyorsunuz. Bilgisayar ile yapabilmenin yanı sıra mobil olarak da bir teşekkür videosu hazırlayabilirsiniz.

Kişiler hazırladıkları videoyu otomatik olarak diğer arkadaşının profilinde de paylaşabilecektir. Teşekkür etme videosu Facebook üzerinden fazlası ile rağbet gördüğünden dolayı kişiler de bu durumun ne olduğu hususunda meraka kapılmışlardı.

Sayfalar her kullanıcı için özeldir ve otomatik olarak sizler için en doğru seçimi yapar. Bu seçimi yaparken Facebook üzerinden kişi ile ilgili olan etkileşiminize göre uygun baz da durumlar seçmektedir. Buna nazaran da sizler de eklemeler yapabilme olanaklarına sahipsiniz.

Facebook üzerinden ilk teşekkür etme videonuzu kime hazırlayacaksınız?

İçeriği Oyla
İçeriği Paylaş