Facebook’un Yeni Özelliği Scrapbook!

Facebook’un Yeni Özelliği Scrapbook!

Facebook, uzun dönemdir kullanıcılarını ilgilendiren bazı gelişimler yapıyordu ve bu da onlardan bir tanesi! Facebook’un son 10 yıl da kullanıcı sayısı fazlası ile yükseldi. Özellikle 2004 yılında aktif olan Facebook, bu ölçü de daha ilk zamanlar da kullanıma başlayan üyelerinin yaş skalalarında ki değişimi de ön plan da tuttu.

2015040111591192918

Yeni çocuk sahibi olan Facebook kullanıcıları için, Facebook’a çok sık yüklenen bebek fotoğraflarını tek bir albüm de toplamak oldukça güç bir eylem olduğu için yetkililer değerli kullanıcılarına Scrapbook adını verdiği yeni bir uygulamayı duyurdu. Artık Facebook’a yüklediğiniz tüm bebek fotoğrafları, etiketlemeler sayesinde direkt olarak Scrapbook ismi verilmiş olan albüme toplanıyor ve böylelikle albüm karışıklığına gereksinim duyulmadan sorun kökten çözülüyor.

Tüm fotoğrafların tek bir albüm de toplanabilir kılındığı bir sosyal medya platformunda artık üyeler de memnuniyetlerini fazlası ile yaşayacaklar gibi. Şuan için sadece Amerika Birleşik Devletleri’nde aktif olan bu uygulama, yakın zaman da tüm Dünya ülkelerinde geçerli olacak.

İçeriği Oyla
İçeriği Paylaş